Kudowa Zdrój
 Sanatorium "BRISTOL" MSWiA
Adres: 57-350 Kudowa Zdrój,
Okrzei 1
Tel. (+48) 748661201
Tel. kom.
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Ceny: od 85 do 270
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.kudowazdroj.popracy.pl
OPIS

Zapraszamy Państwa na leczenie i wypoczynek do Sanatorium "BRISTOL" MSWiA w Kudowie-Zdroju, które może poszczycić się długoletnią tradycją w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego.

Nasze Sanatorium znajduje się u podnóża Góry Parkowej, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych, w samym centrum uzdrowiskowej części Kudowy-Zdroju. Kudowa-Zdrój jest jednym z najstarszych i najładniejszych uzdrowisk Ziemi Kłodzkiej.

W sąsiedztwie Sanatorium znajdą Państwo źródła wód mineralnych zawierających witaminy i minerały, które zapewniają lepszy stan zdrowia oraz oczyszczają organizm z toksyn. Pod czujnym okiem profesjonalistów: magistrów i techników fizykoterapii i rehabilitacji, a także fachowego personelu medycznego proponujemy Państwu pełna gamę zabiegów fizykalnych i z zakresu hydroterapii.

Z dodatkowych atrakcji dostępnych w Sanatorium proponujemy naszym gościom:

 • saunę, salę treningową i gimnastyczną, restaurację z wieczorkami tanecznymi, słoneczny taras, bilard, kiosk z codzienną prasą oraz wypożyczalnię rowerów.

Sanatorium specjalizuje się w leczeniu: chorób układu krążenia (m.in. nadciśnienie tętnicze, choroby naczyń obwodowych, choroba niedokrwienna serca), chorób zapalnych, zwyrodnieniowych oraz stanów pourazowych układu ruchu. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BRISTOL” MSWiA zaprasza Państwa na: lecznictwo w ramach skierowania z NFZ, prywatne pobyty lecznicze, turnusy rehabilitacyjne oraz pobyty wypoczynkowo-rekreacyjne. W leczeniu wykorzystywane są zarówno naturalne surowce lecznicze, jak i nowoczesne metody fizjoterapeutyczne. Posiadamy kompleksową bazę zabiegową w budynku sanatorium oraz profesjonalny personel, dla którego najważniejszym celem jest poprawienie Państwa zdrowia i samopoczucia. Budynek dysponuje salą konferencyjną wyposażoną w tablicę flipchart, rzutnik, dostęp do internetu, telewizor i DVD. Na głównych holach dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy internet.

Serdecznie zapraszamy


WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Parking przy obiekcie Łazienki w pokojach Wyżywienie w obiekcie Internet w obiekcie Kawiarnia, bar w obiekcie Sauna w obiekcie Bilard w obiekcie Telewizor w pokojachRowery w obiekcie
W POBLIŻU
 • Obok sanatorium (ok. 30 m) usytuowany jest nowoczesny kompleks basenu rekreacyjnego Aqua Park „Wodny Świat”, gdzie znajduje się m in .basen, zjeżdżalnia, jacuzzi i kręgielnia, z którym na co dzień współpracujemy. Aquapark przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
 •  Z dodatkowych atrakcji na naszym terenie proponujemy jeszcze: jazdę konną, korty tenisowe w Parku Zdrojowym, ogród japoński w Jarkowie,
 • letni tor saneczkowy w Polanicy-Zdroju,
 • pole golfowe przy trasie Szczytna – Polanica-Zdrój,
 • wypożyczalnię rowerów górskich oraz sprzętu narciarskiego,
 • przejażdżki kolejką turystyczną tzw. Ciuchcią,
 • paintball i inne sporty ekstremalne.
 • Wycieczki po okolicy, po Ziemi Kłodzkiej, do Pragi i Wiednia i wiele innych.
CENNIK

 

 • Pokój 1-osobowy ze śniadaniem 115 zł/doba.
 • Pokój 2-osobowy ze śniadaniami 170 zł/doba.
 • Pobyt z zabiegami i wyżywieniem w pokoju 1-osobowym 169 zł/doba.
 • Pobyt z zabiegami i wyżywieniem w pokoju 2-osobowym 149 zł/doba od osoby.
STRONA WWW
Więcej informacji na stronie www.sankud.pl
FUNKCJE  + Dodaj do notesu
 

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ
DANE OBIEKTU
ilość miejsc 190
apartamenty 7
typu studio x
POKOJE
1 os. x
2 os. x
3 os. x
4 os. x
5 os. i większe x

jesteś gościem
5044

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.